WhatsApp
  • +905376500858
  • Antalya, /

+905376500858

Aşağı Kaydır
  • GİRİŞ TARİHİ

    14 Tem 2024
  • ÇIKIŞ TARİHİ

    15 Tem 2024
  • YETİŞKİN

  • ÇOCUK

Roxapart Hotel

Hakkımızda

Rox Apart Hotel olarak odalarımızı, kaliteli bir yaşam standartları içerisinde rahatlığınızdan hiç ödün vermeyerek, oda içerisinde ki her türlü ulaşabileceğininz imkanlarla beraber misafirlerimize hem kullanışlılık açısından hem de rahatlık bakımından evinizi aratmayacak derecede bir konfor, kalite sağlayarak hizmetinize sunuyoruz. Öncelikle misafirlerimize her konuda yüksek seviyede kalite sunmak ile beraber üst düzey müşteri memnuniyetimiz, bizler ve siz müşterilerimiz için güvenli bir ortam sağlamayı amaçlar.

Yerimiz,

Tekirova bölgesinde, Merkezde bulunmaktadır.
Denize 500 metre mesafede,
Tahtalı dağı manzaralı,
meşhur Phaselis koyuna 3 km mesafede,
Çıralı'ya 7km mesefede,
Olimpos'a 10 km mesafede,
Havalimanına 50 km mesafede,
Kemer'e 16 km mesafe uzaklıklarındadır.
Huzur veren lokasyonun yanı sıra misafirleriz akşamları Tekirova sahilinde veya dünyaca ünlü kemer ay ışığı parkında denize karşı güzel zaman geçirebilirler. Mis gibi Antalya'nın temiz havası sizleri mest etmeye hazır bir şekilde sizleri bekliyor. Sevdiklerinizde unutulmaz ânılar yaşayabilir ve bu güzel ânıları her zaman güzel bir hatıra olarak hatırlamaya devam edeceksiniz. Unutamadığınız ve birlikte geçireceğiniz bu güzel ânılarınızı tekrar canlandırmak için her zaman tercih edeceğiniz bir yer olarak daima sizlerin hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Temiz havası sayesinde rahat nefes alıp, güne sağlıklı bir şekilde başlayabileceğiniz, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak, özgür bir şekilde tatil yaşayabileceğiniz, sizler için ideal olan tatil yerimiz hizmetinize sunulmuştur.

Hakkımızda

Gezilecek Yerler

LYMYRA ANTİK KENTİ

Limyra antik kenti bir dönem Lykia medeniyetinin başkentliğini yapmıştır. Limyra, Antalya il sınırları Finike ilçesi yakınlarında bulunan bir antik kenttir. Bazı kaynaklarda Turunçova olarak yer ...

İNCELE

RHODİAPOLİS ANTİK KENTİ

Yıllarca aşınmamış bir tarih sizlerin önünde..   Kumluca içinden 5 km kadar yakın bir mesafede olan antik kent,Diğer çoğu şehirler gibi helenistik dönem,Yunan şehridir.Rodoslular kurmuş olup diğer ...

İNCELE

Müşteri Görüşleri